Przyszłość gry

31-10-2020

Powiadomienia push na telefon Specjalne statystyki przedmiotu - efekty Nowe sety przedmiotów specjalnych - zbierane z fragmentów Otwieranie wielu paczek - nagroda X Nowe rodzaje zakładów meczowych Atrybuty piłkarza Zaangażowanie - boostowanie zdrowiem Różne rodzaje kontuzji - utrata zdrowia Rozbudowa taktyk meczowych - taktyki specjalne Pojedynki na tricki - nowy system rozgrywki

Powiadomienia push na telefon

Każdy gracz korzystający z telefonu będzie mógł otrzymywać powiadomienia dotyczące określonych wydarzeń w grze. Wśród nich znajdą się powiadomienia dotyczące:

Rozpoczęcia meczu mojej drużyny Rozpoczęcia Treningu Klubowego Zakończenie stołówki oraz pracy Rozpoczęcie eventu Przypomnienie o zaliczeniu kalendarza

Oraz wiele innych przydatnych opcji - które będzie można włączyć lub wyłączyć.

Dzięki powiadomieniom nie zapomnicie o ważnym meczu lub nie spóźnijcie się na trening.

Specjalne statystyki przedmiotu - efekty

Każdy przedmiot otrzyma możliwość zdobycia specjalnego bonusu - efektu, który będzie doliczany do Umiejętności tego przedmiotu.

Aby otrzymać efekt należy posiadać 1 dowolny przedmiot tieru niższego niż przedmiot który ma otrzymać efekt.

Przykład: Aby nadać efekt przedmiotowi złotemu należy poświęcić 1 losowy przedmiot czerwony

Bonus jest przydzielany w przedziale +1,1% do +25%. Szansa na otrzymanie bonusu wynosi 100%

Efekt można usunąć z przedmiotu za pomocą euro oraz podjąć kolejna próbę - liczba prób jest nieograniczona.

Nowe przedmioty historyczne

Wprowadzimy możliwość zdobycia specjalnych setów przedmiotów.

Przedmioty będą posiadały swój unikalny tier historyczny. Nowością jest to, że każdy przedmiot składać się będzie z fragmentów materiału, które trzeba zbierać.

Fragmenty będą do zdobycia między innymi:

Podczas otwierania paczki platynowej Podczas wymiany przedmiotów czerwonych i złotych na wyższy tier Jako jedna z nagród za uzbieranie kolekcji przedmiotów

Będzie możliwość handlu fragmentami na rynku. Posiadane fragmenty materiału można sprzedać lub też kupić brakujące od innego gracza.

Przedmioty historyczne będzie można ulepszać od 1 do 20 poziomu.

Otwieranie wielu paczek

Możliwość otwarcia 3,5,10 paczek jednocześnie. Bez względu na ilość otwieranych paczek gracz widzi 1 animację a otrzymana nagroda jest przyznawana jako ich wielokrotność: x3, x5 lub x10.

Nowe rodzaje zakładów meczowych

Utworzenie koszyka zakładów w typerze - możliwość typowania konkretnego zestawu wybranych meczów oraz otrzymania większej nagrody w przypadku trafienia wszystkich spotkań znajdujących się w koszyku.

Ponadto będzie możliwość typowania zakładów typu:

over/under gol brak gola w meczu drużyna X strzeli bramkę obie drużyny strzelą gola.

Atrybuty piłkarza

Do gry zostaną dodane karty z atrybutami, które można aktywować podczas meczu. Każda karta posiada zestaw 2 umiejętności, które dodają określony bonus.

Karty można ulepszać od 1 do 30 poziomu - na każdym poziomie ulepszenia bonus % rośnie. Maksymalny bonus jaki można uzyskać to +40%.

Do ulepszania kart będzie potrzebna w zależności od poziomu: energia, euro, złote piłki oraz piłki sukcesu (1%)

W danej minucie meczu możemy mieć aktywną (użytą) jedną kartę. Aktywacja karty jest darmowa.

Karty możemy dowolnie zmieniać w trakcie spotkania jednak ponowne użycie tej samej karty jest możliwe dopiero po 12h. Aktywna karta działa do końca trwania meczu.

Zaangażowanie - boostowanie zdrowiem

Nasz zawodnik rozgrywając mecz traci 1% zdrowia co 30 minut.

Jeśli zagra 90 minut straci 3%. Codziennie zdrowie naszego zawodnika regeneruje się o +3% w trakcie przerwy technicznej. W efekcie nasz zawodnik gra prawie cały czas mając 100% zdrowia.

Wprowadzimy do gry możliwość zwiększenia lub zmniejszenia zaangażowania naszego zawodnika podczas meczu.

Jeśli zwiększymy zaangażowanie wówczas zawodnik otrzymuje bonus % do swoich umiejętności jednak szybciej traci swoje zdrowie w meczu oraz ma zwiększoną szansę na kontuzje.

Jeśli zmniejszymy zaangażowanie wówczas zawodnik gra % gorzej oraz wolniej traci swoje zdrowie w meczu oraz ma zmniejszoną szansę na kontuzje.

Udostępnimy 5 poziomów zwiększających zaangażowanie oraz 5 zmniejszających.

Aby odblokować wszystkie poziomy należy ponieść koszt: euro, energii oraz czas.

Odblokowanie 1 poziomu daje nam możliwość skorzystania z 1 poziomu zwiększającego zaangażowanie oraz 1 zmniejszającego.

Dzięki zaangażowaniu gracz będzie mieć większy wpływ na grę swojego zawodnika oraz strategicznie planować poziom zdrowia w trakcie całego sezonu.

Różne rodzaje kontuzji

Aby jeszcze mocniej zwiększyć wpływ zdrowia na grę zawodnika podzieliliśmy kontuzje na lekkie, średnie oraz krytyczne.